Kínálatunkból

Adapter fordító jelhosszabbító jelátalakító konverter printer VGA DVI HDMI átkapcsoló elosztó KVM switch. Displayport Mini Displayport Thunderbolt HDMI DVI VGA USB 1.1 USB 2.0 USB 3.0 PS/2 IDE SATA I. SATA II. SATA III. SCSI Firewire

LAN UTP FTP SFTP SSTP PIMF CAT-5e, CAT-6 és  CAT-6A szerelt patch kábelek különféle színekben és hosszúságban. Passzív és aktív Ethernet hálózatszerelési berenedezések, anyagok, szerszámok és műszerek.

OM1-2, OM-3 és OM-4 optikai patch kábelek, különböző hosszúságban, ST, SC és LC csatlakozókkal.

Üvegszál optikai média konverterek és switchek teljes választéka, ipari kivitelben is.
Import disztribúció nagykereskedelem: A4-tech ATEN Best Connect Channel+ Data Flash DeLock Delux Gembird Genius Green Clean goobay Kolink Katron KTI Networks Linksys Manhattan ROLINE TITAN TP-Link Value Vipower, Wintech

ÚJDONSÁGAINK !!!

USB Micro B 2.0 mágneses fej 3 db csak a 11.02.8312 kábelhez ROL



USB kábel A -micro B 2.0 mágnes csatlakozós kábel 1m ROLINE (11.



Kolink Wireless magyar billentyűzet + egér, fekete, USB CM7000



DVI kábel DVI M/M 24+1 5 m dual link (S-3643)



USB 2.0 külső ház 2,5" SATA HDD VALUE (16.99.4204)



USB 2.0 adapter USB 2.0 -> 2,5 SATA-II HDD + HDD védő gumitok VA



USB 2.0 adapter USB 2.0 -> 2,5 SATA-II HDD + HDD védő gumitok VA



DisplayPort kábel DP M - HDMI 2.0 ULTRA HD M 2m VALUE (11.99.578



DisplayPort kábel DP M - HDMI 2.0 ULTRA HD M 2m VALUE (11.99.578



Quality VGA kábel 2m M/M CCA, 2 ferrit (S-3615)



iPhone-5, iPad USB - Apple Lightning 8 pin kábel 2m fekete (7290



Audio adapter RCA F -> RCA F GOOBAY (11608)



HDMI adapter HDMI output -> VGA 15F (S-3208)



Tápkábel hosszabbító 3 m C14-C15 230 V-10 A BACHMANN (19.07.140



DisplayPort adapter Mini DisplayPort M -> HDMI F kábel 15 cm (S-



DisplayPort adapter Mini DisplayPort M -> HDMI F v1.2 kábel 15 c



Displayport adapter DP20pin M -> HDMI F v1.2 kábel 15 cm (S-32



Displayport adapter DP20pin M -> HDMI F kábel 15 cm (S-3203)



Displayport adapter DP20pin M -> DVI 24-1F kábel 15 cm (S-3202)



Optikai patch kábel SC/ST 5m 50 (96169)



Optikai patch kábel SC/ST 5m 50 (96169)



Optikai patch kábel SC/ST 5m 50 (96169)



Smartphone Sport telefontartó kerékpárhoz, babakocsihoz ROLINE (



HDMI kábel HDMI M-HDMI M 2m Ethernettel ULTRA HD (11.99.5681)



USB 2.0 kábel A- Micro B M 1m LED ROLINE (11.02.8318)



Apple Lightning 8 pin kábel iPhone-5, iPad USB 1m fekete VALUE (



Wireless N300 Universal Range Extender TENDA (A9)



Wireless N300 Universal Range Extender TENDA (A301)



Wireless N300 Easy Setup Router TENDA (N301)



Wireless Router 150Mbps TENDA (N3)


Gyártók:


Keresés: