Optikai patch kábel

Optikai patch kábel

Rendezési elv:

Optikai patch kábel LC/ST 1m 50/125 9951 2 mm



FOLT501 Roline Optikai patch kábel LC/ST 1m 50/125 9951

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

Raktáron 6-10 db

Optikai patch kábel LC/ST 2m 50/125 254211/9952



FOLT502 Roline Optikai patch kábel LC/ST 2m 50/125 254211/9952

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

not_available.gif

Optikai patch kábel LC/ST 5m 50/125 254211/9955



FOLT505 Roline Optikai patch kábel LC/ST 5m 50/125 254211/9955

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

not_available.gif

Optikai patch kábel SC/SC 10m 50 441210 citromsárga Singlemode



FOSMCC10 KTI Networks Optikai patch kábel 441210 SC/SC 10m 50 Singlemode, duplex

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

Raktáron 6-10 db

Optikai patch kábel 113203 ST/ST 3m 50



FOTT503 Roline Optikai patch kábel 113203 ST/ST 3m 50/125

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

not_available.gif

Optikai patch kábel 113205 ST/ST 5m 50



FOTT505 Roline Optikai patch kábel 113205 ST/ST 5m 50/125

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

Raktáron 11-20 db

Optikai patch kábel 113207 ST/ST 7m 50



FOTT507 Roline Optikai patch kábel 113207 ST/ST 7m 50/125

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

Raktáron 6-10 db

Optikai patch kábel 113210 ST/ST 10m 50



FOTT5010 Roline Optikai patch kábel 113210 ST/ST 10m 50/125

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

Raktáron 6-10 db

Optikai patch kábel 413205 SC/ST 5m 50 (96171)



FOCT505 Roline Optikai patch kábel 413205 SC/ST 5m 50/125

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

Raktáron 1-2 db

Optikai patch kábel 413207 SC/ST 7m 50



FOCT507 Roline Optikai patch kábel 413207 SC/ST 7m 50/125

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

Raktáron 6-10 db

Optikai patch kábel 413210 SC/ST 10m 50



FOCT5010 Roline Optikai patch kábel 413210 SC/ST 10m 50/125

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

Raktáron 6-10 db

Optikai patch kábel 9203 SC/ST 3m



FOCT3 Roline Optikai patch kábel 9203 SC/ST 3m

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

Raktáron 21-50 db

Optikai patch kábel 9205 SC/ST 5m



FOCT5 Roline Optikai patch kábel 9205 SC/ST 5m

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

Raktáron 11-20 db

Optikai patch kábel 9209 SC/ST 10m



FOCT10 Roline Optikai patch kábel 9209 SC/ST 10m

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

Raktáron 11-20 db

Optikai patch kábel 9251 LC/LC 1m duplex, multimode



FOLL1 Roline Optikai patch kábel 9251 LC/LC 1m

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

not_available.gif

Optikai patch kábel 9252 LC/LC 2m duplex, multimode



FOLL2 Roline Optikai patch kábel 9252 LC/LC 2m

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

not_available.gif

Optikai patch kábel 9253 LC/LC 3m duplex, multimode



FOLL3 Roline Optikai patch kábel 9253 LC/LC 3m

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

not_available.gif

Optikai patch kábel 9260 LC/LC 10m duplex, multimode



FOLL10 Roline Optikai patch kábel 9260 LC/LC 10m

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

not_available.gif

Optikai patch kábel 9301 SC/SC 1m



FOCC1 Roline Optikai patch kábel 9301 SC/SC 1m

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

Raktáron 11-20 db

Optikai patch kábel 9302 SC/SC 2m



FOCC2 Roline Optikai patch kábel 9302 SC/SC 2m

Termék részletek

Várható leszállítási határidő:

Raktáron 11-20 db




Mutat: #  
Találat 1 - 20 / 60

Kínálatunkból

Adapter fordító jelhosszabbító jelátalakító konverter printer VGA DVI HDMI átkapcsoló elosztó KVM switch. Displayport Mini Displayport Thunderbolt HDMI DVI VGA USB 1.1 USB 2.0 USB 3.0 PS/2 IDE SATA I. SATA II. SATA III. SCSI Firewire

LAN UTP F/UTP SF/UTP LSOH PIMF CAT-5e, CAT-6, CAT-6A, CAT-7 szerelt patch kábelek különféle színekben és hosszúságban. Passzív és aktív Ethernet hálózatszerelési berenedezések, anyagok, szerszámok és műszerek.

OM1-2, OM-3 és OM-4 optikai patch kábelek, különböző hosszúságban, ST, SC és LC csatlakozókkal.

Üvegszál optikai média konverterek és switchek teljes választéka, ipari kivitelben is.
Import disztribúció nagykereskedelem: A4-tech ATEN Best Connect Channel+ Data Flash DeLock Delux Gembird Genius Green Clean goobay Kolink Katron KTI Networks Linksys Manhattan ROLINE TITAN TP-Link Value Vipower, Wintech

ÚJDONSÁGAINK !!!

USB 3.1 - Multiport adapter 1xVGA, 1xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 VALUE (12.99.3201)



USB 3.1 - Multiport adapter 1xHDMI, 1XUSB 3.0, 1xUSB 3.1 VALUE (12.99.1131)



ROLINE adapter USB 3.1 - VGA/HDMI/DP Adapter M/F (12.03.3230)



ROLINE kábel USB 3.1 M - Displayport M 2m (11.04.5846)



ROLINE kábel USB 3.1 M - HDMI M 2m (11.04.5841)



RJ45 dugó 8P8C/db (UTP) CAT.6 fali/lengő (93828)



USB kábel A- micro B 2.0 nagyáramú adat és töltő 1m 2A-2,5A GOOBAY (77527)



USB 3.1 - HDMI F adapter kábel 20cm GOOBAY (38532)



USB 3.1 - VGA F adapter kábel 20cm GOOBAY (38531)



USB 3.1 - Displayport F adapter kábel 20cm GOOBAY (38530)



LED kültéri lámpatest napelemes, mozgásérzékelős, 3,2 W GOOBAY (45807)



LED kültéri lámpatest napelemes, mozgásérzékelős, 2 W GOOBAY (45804)



Billentyűzet átalakító MiniDin 6M-USB AF GOOBAY (68919)



CPU Switch - 2 PC USB Displayport 2560 x 1600 ATEN CS22DP



Hálózati elosztó 3-as, fehér, kapcsoló nélkül 3m VALUE (19.99.1042)



VALUE HDMI adapter, 15 cm+ Audio(Stereo) -> VGA VALUE (12.99.3119)



LED kültéri lámpatest napelemes, mozgásérzékelős, 1,5 W GOOBAY (45801)



10/100Mbps PoE Injector TENDA (PoE15F)



Wireless Router Dual Band 1200Mbps TENDA (AC6)



USB 3.1 kábel C/M - HDMI M 1,8 m GOOBAY (77528)



ROLINE GOLD USB 3.0 kábel A- micro B 1,8m Textil (11.02.8878)



USB 3.1 - Mini DisplayPort F kábel 15cm VALUE (12.99.3225)



HDMI kábel teszter GOOBAY (31961)



Mouse pad egyszínű textil PIROS GEMBIRD (MP-A1B1)



Mouse pad egyszínű textil FEKETE GEMBIRD (MP-A1B1)



Fali doboz CAT.6 UTP 1-es fehér GOOBAY (77632)



Fali doboz CAT.6 UTP 2-es fehér GOOBAY (77633)



Mouse pad fekete textil + gumírozott hát 1.5mm, 180 cm x 220 cm GOOBAY (77603)



Hálózati elosztó 6-os, fehér, kapcsoló nélkül 3m VALUE (19.99.1046)



Hálózati elosztó 6-os, fehér, kapcsoló nélkül 1.5m VALUE (19.99.1044)


Gyártók:


Keresés: